Infolinia: + 48 503 503 509

 

Znajdziesz nas:

   

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o Smarty Life

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Smarty Life.

Wszystkie
Wszystkie
Konto
Konto
Urządzenie
Urządzenie
Karta
Karta
Reklamy
Reklamy
Rozliczenia
Rozliczenia
Polecanie
Polecanie
Kolega pokazał mi aplikację Smarty Life, chciałbym również móc korzystać z możliwości jakie daje, co mam zrobić?
Żeby korzystać z aplikacji Smarty Life musisz podpisać umowę, dzięki czemu zostanie Ci nadany login oraz hasło użytkownika, będziesz mógł wtedy zalogować się do systemu i oglądać telewizję wraz z reklamami.
Jak zalogować się do mojego konta WWW?

Możesz zalogować się klikając w "Zaloguj" na pasku na górze ekranu. Następnie podajesz swój adres email oraz hasło ustalone w trakcie rejestracji.

 

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, możesz skorzystać z opcji przywracania hasła klikając tutaj <link do podstrony z resetem hasła - smartylife.eu/haslo>

Jak zmienić hasło do mojego konta WWW?

Aby zmienić hasło do Twojego konta, po zalogowaniu należy przejść do zakładki Ustawienia, a następnie opcji "zmień hasło". Tutaj należy podać najpierw stare hasło, a później wpisać dwa razy nowe hasło do konta.

 

Jeśli nie możesz się zalogować, możesz też zmienić hasło korzystając ze strony smartylife.eu/haslo <link do strony z resetem hasła>

Czy pilot jest w zestawie?
Tak. Pilot jest częścią zestawu.
Nie znam się na sprzęcie elektronicznym, czy instalacja urządzenia Smarty Life jest trudna?
Nie, instalacja urządzenia Smarty Life nie powinna nastręczyć nikomu żadnych problemów, dodatkowo, przy pierwszym uruchomieniu urządzenia, na ekranie telewizora zostanie wyświetlony kreator pierwszej konfiguracji, który krok po kroku poinstruuje Cię jak wykonać wszystkie operacje, w celu uruchomienia usługi. W każdej chwili możesz również sięgnąć po instrukcję instalacji, która znajduje się w opakowaniu.